spotkanie z psem
edukacja z psem
terapia z psem
Na skróty
© 2013 POLSKIE TOWARZYSTWO KYNOTERAPEUTYCZNE
Projekt strony:  wiesiekdach@wp.pl
spotkanie z psem
edukacja z psem
terapia z psem
PTK zezwala na cytowanie treści zamieszczonych na stronie pod warunkiem każdorazowego podania jako źródła Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego i linku do strony www.kynoterapia.eu , jeśli nie zaznaczono inaczej w odniesieniu do konkretnych treści i zdjęć. W takim przypadku prosimy o kontakt z autorem w celu uzyskania zgody na wykorzystanie materiału.
Program Partner PTK
Program PARTNER PTK został powołany aby wspomagać kynoterapeutów, którzy bardzo często traktują kynoterapię jako misję niesienia pomocy potrzebującemu rehabilitacji człowiekowi, a nie jako sposób zarabiania na życie. Niosąc pomoc innym często nie potrafią, bądź nie mają czasu, siły i ochoty aby zadbać o swoje potrzeby. Dlatego Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne powołało do życia Program PARTNER. W ramach tego programu zawierane są umowy z firmami i organizacjami, które mogą i chcą udzielić kynoterapeutom rabatów bądź specjalnych cen na swoje towary i usługi. Firmy te nazywane są Sponsorami.
W pierwszej kolejności pozyskaliśmy Sponsorów na to, co jest potrzebne w codziennej pracy: karmę dla psa, akcesoria dla psa oraz ubezpieczenie kynoterapeuty. Nie zapomnieliśmy również o pomocy w stworzeniu wizytówki w Internecie. Wielkość udzielonych rabatów świadczy o docenieniu pracy kynoterapeutycznej oraz o wielkim sercu Sponsorów. Za to serdecznie im dziękujemy w imieniu wszystkich uczestników Programu PARTNER zwanych Partnerami PTK.

Partnerzy PTK mają prawo używać w swoich materiałach promocyjnych logo Programu PARTNER PTK w okresie ważności legitymacji Partner PTK. Logo powinno być używane zgodnie z podanymi poniżej wytycznymi.
  
                                           
Pozyskujemy również pojedyncze artykuły przydatne w pracy kynoterapeuty, które Partnerzy PTK mogą nabywać w specjalnych cenach.
.

 
     Przystąpienie do Programu PARTNER PTK:

regulamin          przystąpienie do Programu PARTNER PTK        wyciąg ze Statutu PTK
 
DOBRY PIES - Akademia porozumiewania się ze zwierzętami
Ośrodek szkoleniowy "Dobry Pies - Akademia porozumiewania się ze zwierzętami" ma siedzibę w Warszawie przy ul. Twórczej 36. Oferuje kursy szkolenia psów grupowe, indywidualne i specjalistyczne oraz szkolenia dla przewodników psów. Akademia stosuje i promuje pozytywne metody szkoleniowe. Założycielka Agnieszka Nojszewska pisze: "Założyłam Akademię, ponieważ moim marzeniem jest, by psy i ich właściciele żyli razem szczęśliwie, ciesząc się swoją obecnością i czerpiąc z niej wzajemne korzyści. Od 2009 roku jestem członkiem stowarzyszonym Pet Dog Trainers of Europe, organizacji założonej 13 lat temu, przez Turid Rugaas i skupiającej trenerów, którzy pracują metodami zorientowanymi na psa. Od stycznia 2011 roku jestem Przedstawicielem PDTE na Polskę. Podczas pracy z psem, stosuję metody przyjazne psom."

Pełna oferta szkoleń na
www.dobrypies.pl

Dla Partnerów PTK rabat 10%.
Klinika Weterynaryjna FILA
Klinika Weterynaryjna FILA udziela pomocy potrzebującym zwierzętom w Bydgoszczy przy ul. Grobla 15.
Informacja tel. 0 52 373 04 91
Dla Partnerów PTK zniżka 10 % na zabiegi.

http://lecznicafila.pl/
Partner - wytyczne
ptk_partner_logo_biale
LOGO CZARNO-BIAŁE

Powinno być używane wyjątkowo. Wyłącznie dla druku jednokolorowego czarnego. Tło - obowiązkowo białe.


Pobierz >>
   
ptk_partner_logo_bw
                                             Używanie logo Programu PARTNER PTK

Partnerzy PTK mają prawo używać w swoich materiałach promocyjnych logo Programu PARTNER PTK jedynie w okresie ważności legitymacji Programu Partner PTK. Logo nie może być używane w zestawieniu z:treścią nie związaną z kynoterapią, treścią niezgodną ze standardami lub wytycznymi Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego, treścią naruszającą prawo, bądź dobre obyczaje. Pole ochronne - odległość logo od tekstu, bądź innych elementów graficznych - nie może być mniejsza niż 1/6 szerokości logo. Logo powinno być używane zgodnie z podanymi poniżej wytycznymi.
LOGO KOLOROWE NA BIAŁYM TLE

Podstawowa wersja logo. Powinna być używana wyłącznie na tle białym lub jasnoszarym (do 20 % czerni).Pobierz >>
Partnerzy PTK
RUBBABU POLSKA
Rubbabu to marka miękkich, bezpiecznych zabawek wykonanych z naturalnego kauczuku pokrytego warstwą aksamitnego w dotyku flocka. Różnorodność wzorów, wielkości i kolorów sprawia, że są doskonałymi pomocami w pracy z dziećmi. Możliwości ich wykorzystania w zajęciach kynoterapii ograniczone są jedynie potrzebami terapeutycznymi dziecka. Miękka, elastyczna powierzchnia stymuluje doznania dotykowe. Różnorodne kolory i kształty stymulują doznania wzrokowe. Tematyczne zestawy np. alfabet, zwierzęta, pojazdy itd. ułatwiają edukację. Różnorodne kształty oraz wbudowane w niektóre zabawki magnesy pozwalają na ćwiczenie motoryki, tak dużej jak i precyzyjnej.
Zabawki spełniają normy bezpieczeństwa. Pozbawione są ostrych krawędzi, są miękkie, nietłukące, odbijają się przy upadku jak piłka.
Zabawki RUBBABU dobyły wiele nagród dla najlepszych produktów dla dzieci.

Pełna oferta na
www.rubbabu.pl

Dla Partnerów PTK rabat 20% od cen netto
KYNOPARK
Zlokalizowany w Bydgoszczy, na ul. Kossaka 38  ośrodek "KYNOPARK" uczy przewodników psów szkolenia metodami pozytywnymi, bez używania przemocy. Szkoleniowcy wykorzystują naturalne instynkty psa i jego ciekawość do nauczenia go funkcjonowania w ludzkim świecie. W podobny sposób przygotowywane są do pracy np. psy terapeutyczne. Ośrodek przeprowadza testy predyspozycji szczeniąt do kynoterapii. Prowadzi psie przedszkole oraz specjalistyczne szkolenia psów mających predyspozycje do pracy jako pies terapetyczny.

Pełna oferta szkoleń na
www.kynopark.pl

Dla Partnerów PTK rabat 10%.
VITAPOL
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Hobby" należy do największych firm branży zoologicznej w Polsce. Jest znanym i cenionym producentem pokarmów dla zwierząt domowych marki "VITAPOL", obecnych na polskim rynku od 1992 roku. Na terenie Polski od wielu już lat reprezentuje europejskich liderów w branży zoologicznej - "Trixie" oraz największych producentów gryzaków ze skór naturalnych.
Firma "Hobby" zgodziła się wesprzeć Partnerów PTK w ich codziennej pracy udostępniając zakupy w specjalnych - niższych cenach.


Pełna oferta na
www.vitapol.pl/
Oficyna Wydawnicza IMPULS
Oficyna Wydawnicza "Impuls" istnieje od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczynała jako Niezależne Wydawnictwo Harcerskie "Impuls". Wydawnictwo posiada w swojej ofercie książki z szeroko rozumianej pedagogiki (teoria - praktyka edukacji, pedagogiki, wychowania, pedagogika specjalna), materiały teoretyczne i praktyczne z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopedii, edukacji zdrowotnej. Oficyna specjalizuje się także w resocjalizacji, psychologii, socjologii, a także gerontologii. Wśród książek można znaleźć także pozycje dotyczące różnych metod komunikacji, mediów, sztuki i muzyki. W ofercie wydawnictwa są również książeczki i wiersze dla najmłodszych. Oficyna Wydawnicza IMPULS oferuje Partnerom PTK rabat 10% od cen katalogowych książek oraz wysyłkę na własny koszt przy zamówieniu powyżej kwoty 150 zł. Aktualny katalog oraz więcej informacji o firmie dostępne są na stronie
www.impulsoficyna.com.pl

TARGI KIELCE
Firma Targi Kielce od 15 lat działa na polskim rynku wystawienniczym. Targi Kielce zajmują pozycję wicelidera polskiego rynku targowego. Aktualnie udział firmy w polskim rynku targowym wynosi ok. 19%. W 2006 roku w kieleckim ośrodku targowym odbyły się 33 imprezy wystawiennicze, w których uczestniczyło ponad 4200 wystawców, w tym 1016 zagranicznych. Firma oferuje Partnerom PTK rabat 10% w opłacie za powierzchnię wystawienniczą niezabudowaną na targach REHMED EXPO. Pełen kalendarz wystaw oraz więcej informacji o firmie dostępne na stronie
www.targikielce.pl
ROYAL CANIN
Producent specjalistycznych karm dopasowanych do rasy i wieku psa. Specjalne ceny i asortyment karm dla Partnerów PTK.
W celu dokonania zakupu prosimy złożyć zamówienie e-mailem z podaniem rodzaju karmy, ilości, ceny, imienia, nazwiska, adresu wysyłki, nr legitymacji PTK. Płatność przy odbiorze karmy, koszty przesyłki ponosi ROYAL CANIN.

http://www.royal-canin.pl/
Firma DINGO
Specjalnością firmy jest produkcja i handel artykułami dla zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów. Oferta handlowa zawiera blisko 3000 pozycji i obejmuje miedzy innymi wyroby skórzane takie jak smycze, obroże, kagańce, itd. oraz szeroką gamę akcesoriów dla czworonożnych przyjaciół min. legowiska, kuwety, drapaki, zabawki, szczotki, grzebienie, miski, klatki i wiele innych rzeczy, ułatwiających opiekę nad ulubionym zwierzęciem.
Dla członków Programu PARTNER firma oferuje ceny hurtowe. Zamówienia na ofertę DINGO należy dokonać w centrali firmy do pani Agnieszki Płoszyńskiej:
tel. +48 693 366 777
    
e-mail:
dingo@dingo.com.pl.
Grupa CONCORDIA
Ubezpieczyciel zaoferował dla uczestników programu PARTER ubezpieczenie OC z uwzględnieniem wypadków wynikających z pracy kynoterapeutycznej. Ponadto partnerzy PTK otrzymają zniżki na pozostałe ubezpieczenia (samochód, dom, firma, itp.). W celu zapoznania się ze szczegółami oferty i zawarcia umowy ubezpieczeniowej prosimy o kontakt z panią Wiolettą Wakuła
tel. +48 601 676 147, mail:
wiolawakula@wp.pl i podanie imienia, nazwiska, nr leg. PTK i zakresu ubezpieczenia.
 
Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów ROTI
Przyjazne dla czworonogów miejsce oferuje kąpiele i strzyżenie psów wszystkich ras i gabarytów, szczególnie mile widziane są psy Partnerów PTK. Wizytę w salonie należy zapowiedzieć telefonicznie.
RABAT dla Partnerów PTK - 10zł

tel. 662 435 922
ul. G. Siedleckiego 27, Bydgoszcz

https://www.facebook.com/Roti.Daria.Kasprzyk
Partner PTK
Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne
Adres do korespondencji:
Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne
ul. Rysia 2a
85-809 Bydgoszcz